Epson розширює лінійку універсальних лазерних проєкторів з незмінними об'єктивами

Нові моделі високої яскравості будуть затребувані в сегментах освіти, бізнесу і як інструмент залучення відвідувачів в різних сферах.

Epson розширює лінійку універсальних лазерних проєкторів з незмінними об'єктивами

Epson, світовий лідер з продажу проєкційного обладнання , розширює лінійку універсальних лазерних проєкторів новими компактними над' яскравими 3LCD-моделями для освіти, бізнесу та використання в якості інструменту залучення відвідувачів в різних сферах.

Нові широкоформатні проєктори високої яскравості - це сучасні рішення для освіти і бізнесу, що забезпечують якість і зручність спільної роботи, а також широкі можливості підключення. Доступні лазерні новинки високої яскравості стануть відмінною заміною ламповим пристроям і громіздким панелям.

Лінійка Epson EB-L700 включає пристрої з однаковою колірною яскравістю і яскравістю по білому кольору від 5 200 до 7 000 Лм, гнучкими можливостями установки і підключення. У лінійці також представлена короткофокусна модель.

Олександр Думанський, менеджер по проєкційному обладнанню Epson: «За останні роки проєкційна лінійка Epson значно розширилася, зараз користувачам доступні пристрої яскравістю від 2 000 до 30 000 Лм. Підтверджуючи лідерство в сегменті 3LCD-технологій, Epson створює передові компактні проєкційні рішення високої яскравості. Відповідаючи на потреби користувачів, ми пропонуємо новинки серії EB-L700 - доступні і ефективні рішення для бізнесу, освіти, роздрібної торгівлі та багатьох інших сегментів».

Лазерні проєкційні дисплеї для освіти і бізнесу

Створені для захоплюючої подачі матеріалу і ефективної спільної роботи, моделі EB-L520U, EB-L530U, EB-L630U, EB-L720U і EB-L730U з однаковою колірною яскравістю і яскравістю по білому кольору до 7 000 Лм, широким набором функцій, можливістю гнучкої установки і чудовою якістю проєкцій відмінно підійдуть як для навчальних закладів, так і для переговорних кімнат. Лазерні проєктори Epson забезпечують проєкції діагоналлю до 500 дюймів і підтримку різних співвідношень сторін екрану, в тому числі ультраширокий формат 16: 6, а також здатні виводити сигнал чотирьох джерел одночасно для економії проєкційного простору і зручної спільної роботи.

Новинки серії EB-L700 мають широкі можливості підключення, в тому числі підтримку сигналу 4K, бездротових корпоративних мереж 5ГГц, Miracast і нової бездротової системи презентацій Epson. Гнучкі можливості установки забезпечують широкий зум і функцію зсуву лінз , підключення HDBaseT і проєціюування під кутом від 0 до 360°.

Надійне лазерне джерело світла з терміном служби до 20 000 годин не вимагає заміни і технічного обслуговування, тому моделі серії EB-L700 гарантують надійну безперебійну роботу і низький рівень енергоспоживання.

Лазерні проєкційні дисплеї як інструмент залучення відвідувачів

У нову лінійку входять і короткофокусні моделі в білому і чорному кольорах EB-L630SU і EB-L635SU з проєкційним відношенням 0.8:1. Поєднуючи гнучкі можливості установки, високу якість проєкцій і добре вписуваний в навколишнє оточення дизайн, моделі EBL730U, EB-L735U і короткофокусні EB-L630SU і EB-L635SU забезпечують яскраві та насичені проєкції для будь-яких сфер застосування: в шоурумах, бренд-зонах, музейних виставках та багато інших. Моделі серії EB-L700 володіють набором просунутих функцій завдяки ПЗ Epson Projector Professional Tool, наприклад, функції зшивання зображень Edge Blending і можливості геометричної корекції зображень. Пристрої лінійки також підтримують ПЗ Epson для бездротового управління контентом і віддаленого моніторингу та контролю.

Новинки надійдуть у продаж в червні 2021 року.