Мультимедійна проєкція на столи в кафе-кондитерській

Зараз важко здивувати клієнтів навіть найвишуканішими ласощами, але за допомогою проєкторів Epson кондитерська Lila Cake в м. Дніпро перевершила очікування найвибагливіших гостей!

Мультимедійна проєкція на столи в кафе-кондитерській

Родзинкою закладу є мультимедійна складова - інтерактивні технології доповнюють емоції від вишуканих десертів. Проєкт реалізувала компанія Magic Innovations, яка надає повний сервіс мультимедійного виробництва.

В інсталяції задіяно 3 мобільних лазерних проєктора Epson EF-100B. Завдяки використанню лазерного джерела світла і бічного розташуванню вентиляційної решітки і роз'єму для кабелю живлення, проєціювати можна на стіну, стелю або підлогу. Незважаючи на компактні розміри, максимальний розмір зображення може досягати 150 дюймів (381 см). Затемнювати приміщення не потрібно - завдяки лазерному джерела світла зображення виходить яскравим і насиченим навіть при денному освітленні.

Оксана Маляренко, директор з розвитку в Magic Innovations: «Ми реалізували унікальне мультимедійне рішення на базі проєкторів Epson - інтерактивна проєкція на стіл.

Вийшло дуже якісно і привабливо. Тепер гості насолоджуються не тільки кращими десертами в місті, а й зачаровуються мультимедійним шоу прямо у себе на столі. Виглядає приголомшливо. На своєму досвіді ми впевнились, що частина клієнтів приходить не тільки за ласощами, а заради вражень і яскравих сторіс в соцмережі з вражаючими мультимедійними столами».