Проєктори Epson доповнили конференц-зону готелю Radisson Blu в Києві

Проєкційне обладнання Epson стало яскравим акцентом оновленої конференц-зони готелю Radisson Blu в Києві. Відтепер гості мають можливість проводити заходи в ультрасучасному форматі.

Проєкційне обладнання Epson стало яскравим акцентом оновленої конференц-зони готелю Radisson Blu в Києві. Відтепер гості мають можливість проводити заходи в ультрасучасному форматі.

Radisson Blu — провідний готельний бренд найвищого класу. Мережа налічує понад 380 готелів у всьому світі.

На початку 2017 року Radisson Blu Kyiv провів повну реновацію конференц-зали. До особливостей оновленого простору належать сучасний дизайн та можливість трансформації, так що локація легко адаптується під захід будь-якого формату і розміру.

Також було прийнято рішення оновити техніку, що використовується для проведення заходів, замінивши застарілі пристрої сучасними та високотехнологічними. Для цього було обрано кілька моделей проєкторів Epson, що стали серцем конференц-зони, яка забезпечує гостям високоякісний мультимедійний конференц-сервіс.

Для основного екрана обрали професійний інсталяційний проєктор для великих зал Epson EB-G7800. Пристрій гарантує високу яскравість, тому зображення лишається насиченим навіть у незатемненому приміщенні; до того ж ця модель вирізняється підвищеною надійністю. При цьому вона потребує мінімального технічного обслуговування, проста у налаштуванні і може працювати у режимі 24/7, підтримуючи високу якість зображення.

Для додаткових екранів було обрано компактні яскраві моделі серії Epson EB-1900 та EB-2000. Модель Epson EB-2055 забезпечує яскраве якісне зображення у поєднанні з мобільністю і багатим набором комутаційних можливостей. Завдяки додатковим функціям, які забезпечують швидкість та зручність встановлення, компактному розміру, а також широкому набору варіантів підключень проєктор зручно встановлювати і легко у разі потреби перевстановити в іншому місці.

Epson EB-1970W — модель, розроблена для вирішення бізнес-задач. Wi-Fi-адаптер, що пропонується як опція, дозволяє демонструвати контент з різноманітних пристроїв без кабельного підключення. Крім того, Epson EB-1970W має функцію Split Screen, завдяки якій можна відображати одночасно зображення з двох різних джерел на одному екрані. Наприклад, під час відеоконференції користувачі можуть вивести на екран документи, необхідні для обговорення, не вимикаючи зображення своїх співрозмовників.

Михайло Філіппов відзначає: «Ми обрали проєкційне обладнання Epson, оскільки нашою метою було надати гостям можливість працювати з найкращою професійною технікою для заходів. Всі обрані нами моделі мають високий функціонал та сучасний дизайн, який бездоганно вписується в оновлений інтер’єр нашої конференц-зали».