Знову Epson, або якість, перевірена часом

Типографія «Фактор-Друк» знову обрала рішення Epson для широкоформатного друку. Для компанії, яка понад усе цінує надійність та довговічність техніки, а також якість друку, вибір нового принтера був очевидним.

Типографія «Фактор-Друк» знову обрала рішення Epson для широкоформатного друку. Для компанії, яка понад усе цінує надійність та довговічність техніки, а також якість друку, вибір нового принтера був очевидним.

«Фактор-Друк» — один з найбільш успішних українських поліграфічних комплексів, що займається виданням книг, журналів і газет. Кожна десята газета і кожна третя книга з усіх, що видаються в Україні, друкуються тут. Основний принцип діяльності підприємства звучить так: «Підвищуючи власний рівень професіоналізму, пропонувати клієнтам тільки високоякісну поліграфічну продукцію».

Важливою складовою успіху типографії є використання виключно сучасного обладнання, сировини і технологій. Щоб іти в ногу із запитами ринку, «Фактор-Друк» щорічно оновлює парк обладнання. Не став винятком і 2017 рік: підприємство вирішило замінити широкоформатний принтер для друку пробних зображень перед тиражем. Раніше з цим завданням успішно справлявся принтер Epson попередньої моделі, забезпечуючи високу якість і швидкість друку. Але техніка має властивість старіти морально, тож коли перед керівництвом постала потреба придбання нового обладнання, вибір був очевидним, адже за цей час Epson випустив нову модель широкоформатних принтерів для виконання цих завдань.

Принтер Epson SureColor SC-T5200 — нове рішення, яке забезпечує максимальну швидкість друку без шкоди для якості завдяки комбінації нових друкувальних головок Epson PrecisionCore TFP та пігментних чорнил UltraChrome XD, стійких до вологи і змазування. Вони забезпечують високу чіткість найтонших ліній та багату колірну гаму для максимально якісних відбитків на широкому діапазоні носіїв, включаючи картон товщиною до 1,5 мм.

Також принтер максимально простий в обслуговуванні: щоб повністю контролювати його роботу, достатньо одного оператора. Для зручності користування пристрій має панель управління, РК-екран та велику сигнальну лампу. Завдяки компактному дизайну принтер розміщується на компактній площі. Запорукою справної роботи пристрою є наявність особливого датчика, який автоматично перевіряє стан дюз і, якщо виникає необхідність, автоматично очищує друкувальну головку. Така перевірка триває не більше ніж 15 секунд, що ніяк не впливає на швидкість роботи принтера.

Олексій Геннадійович Соболь, начальник відділу додрукарської підготовки, в якому працює пристрій, відзначає: «Працювати з технікою Epson дуже приємно. Принтер надійний, швидкий, з чудовою сервісною підтримкою в регіоні. До того ж при використанні оригінальних витратних матеріалів вартість володіння принтером стає конкурентною перевагою. Основне завдання пристрою — швидко надрукувати пробні зображення перед тиражем, а нова модель забезпечує нам максимальну швидкість у поєднанні з високою якістю друку».