Курс на струменевий друк та багатофункціональність

На хвилі модернізації державних установ багато закладів переходять на новітнє обладнання для друку, сканування і копіювання документів. Служба у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації обрала БФП Epson.

На хвилі модернізації державних установ багато закладів переходять на новітнє обладнання для друку, сканування і копіювання документів. Служба у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації обрала БФП Epson.

Служба у справах дітей — державна організація, що виконує ряд надзвичайно важливих функцій: захищає права дітей, забезпечує їх соціальний захист, займається питаннями усиновлення, опіки, реабілітації. При цьому одним із найголовніших завдань організації є донесення інформації, комунікація як з конкретними сім’ями, так і з громадськістю в цілому. Для установи характерним є значний документообіг, а також великі обсяги кольорового друку — фотографій, листівок, агітаційних плакатів, до того ж нерідко у форматі, що перевищує стандартний А4. Тому придбання сучасного та економічного БФП Epson призвело до значного скорочення витрат Служби, відкривши можливості для друку без необхідності у звертанні за допомогою до спеціалізованих агенцій.

Багатофункціональний пристрій Epson L1455 — економічне рішення для високоякісного кольорового друку формату А3+. Він належить до серії «Фабрика друку Epson», особливістю якої є відсутність картриджів. Великі резервуари для чорнил, що використовуються замість картриджів, мають у 10 разів більшу місткість і пропонують можливість повторного заправлення, процедуру якого легко виконати вдома чи в офісі. Стартового комплекту чорнил вистачає для друку 10 500 кольорових і такої ж кількості чорно-білих документів: при середньостатистичних обсягах друку це майже три роки без повторного заправлення.

Унікальні пігментні чорнила Epson забезпечують чіткість друку на одному рівні з лазерними принтерами, але без використання характерної для них технології нагрівання, яка призводить до високих витрат електроенергії. Крім того, надруковані на принтері Epson відбитки миттєво висихають, є стійкими, що важливо при великому документообігу та для зберігання документів. Сучасні мобільні додатки Epson Connect дозволяють друкувати і сканувати документи безпосередньо зі смартфона, а також надсилати файли на друк з допомогою електронної пошти.

Олексій Володимирович Поліщук, начальник служби у справах дітей Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, відзначає: «Ми ретельно підбирали техніку, щоб вона відповідала всім нашим вимогам. Найважливішими критеріями була низька собівартість друку, високий ресурс витратних матеріалів, мінімум сервісного обслуговування, довговічність і надійність, а також можливість бездротового друку. БФП Epson L1455 бездоганно поєднує всі ці характеристики, так що ми повністю задоволені зробленим вибором».