Важлива місія монохромних принтерів та іншої техніки Epson

Провідним виробником техніки для оборонного комплексу України, конструкторським бюро та електромашинобудівельним заводом «Іскра», укомплектувано ключові відділи підприємства пристроями для друку Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF.

Провідним виробником техніки для оборонного комплексу України, конструкторським бюро та електромашинобудівельним заводом «Іскра», укомплектувано ключові відділи підприємства пристроями для друку Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF.

«Іскра» розробляє і виготовляє радіолокаційне обладнання, що користується попитом в усьому світі. Пошук рішень для модернізації парку техніки, впровадження новітніх технологій — основа фундаменту для розвитку підприємства. Завод і бюро мають великий штат висококваліфікованих співробітників, для яких процес друку технічної та супровідної документації є повсякденним завданням. Для вибору пристрою для друку ІТ-відділ підприємства виділив ключові вимоги: економічність, друк у чорно-білому режимі, високе навантаження, функціональність.

Олександр Кузнєцов, начальник відділу інформаційних технологій підприємства «Іскра», коментує: «Ми проаналізували рекомендації різних експертів галузі й підібрали найбільш ефективне рішення для монохромного друку — БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF. Модель максимально відповідає завданням підприємства і дозволяє суттєво економити на утриманні парку з 50 пристроїв».

Значну допомогу у виборі запропонували представник компанії Epson, який надав пристрій на тестування, а також компанія «Лібра-лайн», яка здійснила поставку техніки.

Олександр Кузнєцов продовжує: «На сьогоднішній день на ринку техніки для друку представлена велика кількість виробників обладнання та компаній з його продажу. Дуже радує комплексний підхід компанії Epson до нас як до корпоративного клієнта. Звісно, це не перший наш досвід закупівель техніки Epson. Раніше ми купували економічні безкартриджні монохромні принтери серії «Фабрика друку Epson», у нас успішно працюють проєктори Epson. Також ми здійснили тестову закупівлю рішення для маркування Epson LabelWorks LW-400VP. Цей маленький принтер суттєво спростив роботу наших системних адміністраторів. Зараз у серверних панує цілковитий порядок, оскільки завдяки маркуванню кабелів легко розібратися у призначенні підключень.

Для такого парку обладнання важливо мати надійного сервісного постачальника послуг. Саме наявність якісної сервісної підтримки з великим досвідом роботи в регіоні стала вирішальним чинником на користь компанії «Лібра-лайн».

На завершення зазначу, що на підставі сукупного досвіду роботи з технікою Epson співробітники науково-виробничого підприємства «Іскра» стали шанувальниками цієї торгової марки».