Проєктори у танцювальній студії Ліверпульського університету Джона Мурса

Проєктори Epson EB-G7905U з ультракороткофокусним об’єктивом відкривають нові можливості в проєкті компанії Pure AV.

Проєктори Epson EB-G7905U з ультракороткофокусним об’єктивом відкривають нові можливості в проєкті компанії Pure AV.

У новому семестрі учні відділення танцю ЛУДМ почнуть заняття в оновленій студії — нове проєкційне обладнання і три шестиметрові екрани створять багатовимірний сценічний простір.

До встановлення інсталяційних проєкторів Epson EB-G7905U з ультракороткофокусним об’єктивом ELPLX01 сценічний майданчик був оснащений єдиним екраном. Новий проєкт компанії Pure AV дозволить доповнити виступи на сцені барвистим супроводом.

Інсталяційні проєктори Epson EB-G7905U встановили над сценою перед екранами. Ультракороткофокусний об’єктив ELPLX01 забезпечує шестиметрову картинку з відстані усього два метри. Завдяки такій схемі інсталяції на картинці не з’являються перешкоди у вигляді тіней виконавців. Незважаючи на близьку відстань від проєктора до екрана, зображення виходить чітке, яскраве і насичене. Трьохматрична технологія Epson 3LCD у поєднанні з високою яскравістю 7000 лм та роздільною здатністю WUXGA забезпечують високу якість відтворюваного контенту.

Майк Моліньє, менеджер з роботи із замовниками компанії Pure AV, проводив відбір проєкційного обладнання спільно зі спеціалістом студії з AV-рішень Ноелем Джонсом: «Ми розглянули багато варіантів та обрали інсталяційні проєктори Epson EB-G7905U з об’єктивом ELPLX01. Вони вирізняються чудовими характеристиками яскравості та матрицею високої роздільної здатності. Завдяки ультракороткофокусному об’єктиву, який дозволяє проєціювати зображення великого розміру з малої відстані, проєктори Epson EB-G7905U стали кращим рішенням для нас».

Проєктори під’єднані до загальної системи дистанційного керування Extron. За контент і освітлення відповідає медіасервер Green Hippo, який дозволяє створювати і транслювати на екрани багатошарові зображення.

Проєктори Epson EB-G7905U та медіасервер значно розширили можливості студії. Ноель Джонс: «Завдяки новому технічному оснащенню ми можемо керувати зображеннями, виводити їх на один чи кілька екранів та створювати багатошарові композиції. Медіасервер Green Hippo, екрани і проєктори Epson відкрили нові можливості для творчості».