Ефективний електронний документообіг комунальних підприємств

Комунальне підприємство «Обласний інформаційно-аналітичний центр» — ефективна сучасна система управління та автоматизації органів влади всіх рівнів в Одеській області.

Комунальне підприємство «Обласний інформаційно-аналітичний центр» — ефективна сучасна система управління та автоматизації органів влади всіх рівнів в Одеській області. Головна мета діяльності підприємства — побудова регіонального фрагмента «Електронного уряду» та надійної системи забезпечення керівництва регіону повною і достовірною інформацією для прийняття управлінських рішень.

З метою підвищення ефективності роботи органів державної влади в Одеській області всі підприємства переходять на електронний документообіг. В «Обласному інформаційно-аналітичному центрі» для переведення вхідної документації в електронний формат успішно використовуються сканери компанії Epson WorkForce DS-1630 та WorkForce DS-530. Крім цього, для друку і сканування різноманітних схем, креслень і плакатів не обійтись без широкоформатного багатофункціонального пристрою Epson SureСolor SC-T5200 MFP HDD.

Вадим Валерійович Жилін, що виконує обов’язки директора, розповідає про переваги техніки Epson: «У першу чергу одним із найважливіших чинників при виборі техніки для сканування і друку є її економічність в експлуатації. Широкоформатний БФП Epson швидко справляється зі своїми завданнями (відбиток формату А1 можна отримати усього за 28 с, а швидкість чорно-білого і кольорового сканування складає 34 і 15 см/с відповідно), а також дозволяє отримати надруковане зображення найвищої точності на різноманітних носіях. Широкі функціональні можливості цієї моделі дозволяють обійтися всього одним пристроєм. Крім того, Epson SureColor SC-T5200 MFP HDD здатен точно й акуратно сканувати зображення з пошкоджених носіїв, використовуючи спеціальний конверт і м’які ролики протяжки. Цей пристрій, як і решта сканерів Epson, що використовуються на нашому підприємстві, дозволяє сканувати не лише на жорсткий диск, але і в мережеву папку чи на електронну пошту, що суттєво спростило та оптимізувало нашу роботу. Важлива особливість усієї техніки Epson — проста і швидка інтеграція в ІТ-середовище нашої компанії.

Сканери зарекомендували себе як швидкісні та продуктивні рішення для обробки різноманітної документації. Epson WorkForce DS-1630 використовується при невеликих обсягах роботи з навантаженням 1500 аркушів на день та швидкістю сканування 25 с./хв, тоді як Epson WorkForce DS-530 розрахований на 4000 сканувань зі швидкістю 35 і 70 с./хв при одно- та двосторонньому режимах відповідно. Остання модель дозволяє сканувати тонкі, зім’яті та пошкоджені документи без використання спеціального конверта, а також чудово справляється зі зшитими та скріпленими документами, брошурами і книгами.

Раніше для системи електронного документообігу ми використовували сканери іншого виробника, але вирішили змінити свій вибір на користь більш функціонального варіанту. Сканери Epson дозволили знизити наші витрати часу на обробку документів у декілька разів.

Визначальним чинником для нас стала детальна консультація представника компанії Epson і тестування сканера безпосередньо у нас на підприємстві, що дозволило переконатися в надійності цих пристроїв, а також у їх якості. Все це у поєднанні з оптимальною ціною визначило нашого фаворита і сприяло остаточному переходу на електронний документообіг від Epson».