Який принтер обрати для офісного друку

Монохромні струменеві принтери набувають дедалі більшої популярності у бізнес-середовищі. На своєму прикладі провідне підприємство Закарпатської області ПАТ «Закарпатгаз» показало, як ефективно організувати документообіг у великій організації та мінімізувати витрати на друк завдяки струменевим БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF.

Монохромні струменеві принтери набувають дедалі більшої популярності у бізнес-середовищі. На своєму прикладі провідне підприємство Закарпатської області ПАТ «Закарпатгаз» показало, як ефективно організувати документообіг у великій організації та мінімізувати витрати на друк завдяки струменевим БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF.

Уже понад 60 років ПАТ «Закарпатгаз» надає послуги з транспортування природного газу, будівництва газопроводів та газифікації об’єктів. Підприємство є лідером за виробничими показниками і найбільшим платником податків Закарпатського регіону. Для забезпечення великого штату своїх співробітників компанія обирає швидку та економічно вигідну друкарську офісну техніку, яка дозволяє організувати ефективний документообіг з мінімальними витратами часу та грошей. Тому, коли настав час оновити застарілий парк лазерних принтерів, керівництво ІТ-відділу компанії обрало більш екологічний, але настільки ж продуктивний варіант — струменевий БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF.

Вальо Максим, директор IT-відділу ПАТ «Закарпатгаз»: «Струменеві принтери не поступаються за швидкістю друку лазерним аналогам. Завдяки відсутності нагрівальних елементів струменевий БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF миттєво починає друк, досягаючи показника 34 с./хв, що повністю нас влаштовує. Низьке порівняно з лазерними принтерами енергоспоживання БФП (до 22 Вт) дозволяє нам на 80 % знизити витрати електроенергії. Крім того, зараз ми більше не витрачаємо гроші на додаткове обслуговування пристрою, оскільки БФП має всього два витратні елементи: картридж та ємність для відпрацьованих чорнил, які можна легко замінити самостійно. Стандартний картридж цього пристрою має великий ресурс друку до 10 000 сторінок, що дозволило нам суттєво знизити вартість одного відбитка».

БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF використовують пігментні чорнила нового покоління — Epson DURABrite Ultra, які захищені полімерною оболонкою від вицвітання і вологи, а також підходять для створення документів для архівного зберігання. Характерна особливість пристрою — друкувальна головка Epson PrecisionCore з максимальним щомісячним навантаженням до 35 000 відбитків. Вона не є витратним елементом і не потребує додаткового сервісного обслуговування.

Цей БФП пропонує широкі можливості для підключення, такі як підключення через мережу Wi-Fi або кабель USB чи Ethernet, що дозволяє передавати інформацію на пристрій з будь-яких носіїв та швидко виконувати завдання з друку і копіювання. Функція конфіденційного друку дозволяє відправляти на пристрій документи будь-якої важливості, при цьому друк розпочинається тільки після введення спеціального паролю на пристрої. Таким чином, БФП одночасно можуть використовувати багато людей, не створюючи при цьому дискомфорту.

Максим Вальо відзначає: «Представник компанії Epson допоміг нам з вибором пристрою для друку і надав для тестів БФП Epson WorkForce Pro WF-M5690DWF. На практиці ми переконались, що струменеві принтери Epson стануть вигідною заміною старого парку лазерної техніки. Струменеві апарати аж ніяк не поступаються лазерним за швидкістю та якістю друку і забезпечують низьку вартість володіння за рахунок зниженого енергоспоживання, великого ресурсу витратних матеріалів та меншої кількості ресурсних деталей, що потребують періодичної заміни. До того ж струменеві принтери під час друку не виділяють дрібнодисперсного пилу від тонера — саме він є джерелом специфічного запаху під час лазерного друку. Незалежно від посади ми проводимо на роботі більшу частину нашого життя, тож настав час звертати більше уваги на безпечність офісної техніки для здоров’я людини».