КОНКУРС EPSON ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ

«ВТІЛЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НА РІВНІ ШКОЛЯРІВ»

Компанія Epson запрошує вчителів українських шкіл долучитися до конкурсу із втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів. Це чудова можливість для учнів під керівництвом вчителів проявити свій талант та зробити важливий внесок у розв’язання актуальних проблем сучасності: відповідального споживання електроенергії та інших природних ресурсів в Україні.

До участі запрошуються вчителі закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) України, які стануть керівником для своєї робочої групи учнів.

За перші три місця переможці конкурсу отримають комплект сучасного технічного обладнання Epson (принтер, проєктор, документ-камера) для шкільних класів, аби вчителі могли й надалі покращувати навчальний процес та втілювати з учнями всі свої наукові розробки.

ОСНОВНІ УМОВИ КОНКУРСУ:

Підготовка конкурсної роботи

Робоча група у складі вчителя та учнів школи (2-15 учнів) мають представити конкурсну роботу на тему: «Відповідальне споживання електроенергії та/або інших природних ресурсів на рівні учнів в Україні».

Ця робота є комплексом рішень, які учні у своєму віці можуть втілювати як частину цілей сталого розвитку України. Свої рішення вчитель разом з учнями мають презентувати у форматі відеозапису тривалістю до 10 хвилин.

Щоб взяти участь у конкурсі, викладачу рекомендовано

  • Ознайомитись з детальними умовами конкурсу та інформаційною брошурою.

  • Створити робочу групу, керівником якої буде виступати вчитель.

  • Заповнити інформаційне повідомлення про намір участі у конкурсі по 15 cічня 2024 року включно.

  • Створити конкурсну роботу у вигляді відеозапису на тему конкурсу «Відповідальне споживання електроенергії та/або інших природних ресурсів на рівні учнів в Україні».

  • Заповнити та підписати анкету учасника конкурсу.

  • Відсканувати/сфотографувати та надіслати заповнену та підписану анкету учасника конкурсу та посилання на конкурсну роботу (відеозапис, що завантажений до будь-якого хмарного сервісу) на електронну адресу epson@m-p.ua до 28 лютого 2024 року (включно).

  • Взяти участь у церемонії нагородження та публічній презентації конкурсної роботи при визнанні робочої групи переможцем конкурсу.

Конкурсні роботи будуть оцінено експертним журі.

Результати конкурсу буде оголошено після 25 березня 2024 року.

Перебіг подій конкурсу публікуватимуться в новинах на сайті www.epson.ua, а також поширюватимуться медіапартнерами: українською студією онлайн-освіти EdEra та національною освітньою платформою «Всеосвіта».

МЕДІАПАРТНЕРИ КОНКУРСУ:

Запрошуємо до участі в конкурсі!