WorkForce Pro WF-C878RDTWF

Багатофункціональний струменевий принтер для бізнесу із системою змінних контейнерів для чорнил (RIPS)
Цей надійний струменевий багатофункціональний принтер для бізнесу забезпечує скорочення часу простою, заощадження коштів і підвищення екологічної безпеки
Скорочуйте обсяги споживання енергії і час простою, підтримуючи при цьому незмінно високу продуктивність за допомогою принтерів WorkForce Pro RIPS WF-C878R від Epson. Завдяки цьому надійному багатофункціональному пристрою користувачі можуть надрукувати до 20 000 сторінок без заміни витратних матеріалів.¹
Артикул: C11CH60401BX
WorkForce Pro WF-C878RDTWF
Огляд

Огляд

Висока продуктивність друку

Цей багатофункціональний принтер дозволяє надрукувати до 20 000 сторінок у монохромному або кольоровому режимі без заміни чорнил 1 і з мінімальною участю оператора.Тобто продуктивність підвищується разом із зменшенням втручання з боку користувача.

Високоточна технологія без нагрівання ядра

Технологія Epson без нагрівання полягає в тому, що для розігрівання пристрою під час увімкнення або активації після сплячого режиму не потрібне тепло, завдяки чому значно зменшується рівень енергоспоживання та, як наслідок, заощаджуються кошти. Це також означає, що струменеві принтери Epson із технологією без нагрівання ядра забезпечують швидкий час виходу першої сторінки (FPOT) лише за 5,5 секунд порівняно з лазерними принтерами, які для друку потребують спочатку розігріти ф’юзер.

Розширення функціональних можливостей завдяки власним (EDA, EPA) і стороннім рішенням (Open Platform)

Отримайте повний контроль над операціями друку за допомогою рішень від компанії Epson та її партнерів, які дозволять адаптувати налаштування пристроїв до певних бізнес-вимог, що можуть змінюватися.

Сервіс віддалених послуг Epson (ERS)

Наша заснована на хмарних технологіях система моніторингу й керування пристроями допомагає постачальникам послуг проводити точну віддалену діагностику без погіршення рівня безпеки. Вбудований у принтери WF-C878R агент забезпечує легкість у налаштуванні та використанні.

Головні особливості

  • Висока надійність Збільшуйте ресурс роботи принтера завдяки малій кількості рухомих деталей і низькому рівню втручання з боку оператора
  • Висока продуктивність друку Можна надрукувати до 20 000 сторінок без заміни витратних матеріалів¹
  • Низький рівень енергоспоживання Технологія Epson без нагрівання не використовує тепло, завдяки чому знижується рівень енергоспоживання
  • Сервіс віддалених послуг Epson Удосконалена діагностика принтерів і багатофункціональних пристроїв Epson, заснована на хмарних технологіях.

Завантажити додаткову інформацію

WorkForce Pro WF-C878RDTWF Специфікація / брошура PDF
Аксесуари

Аксесуари

Розхідні матеріали

Чорнила Epson створені для ідеальної роботи з принтерами Epson і отримання чіткого й стійкого до змазування тексту, що лишатиметься видимим якомога довше.

Різне
Продукт
Додаткові компоненти

Вибирайте із широкого асортименту варіантів і аксесуарів.

Продукт
CoverPlus

Продукт
Підтримка

Примітки: