Рішення для пакування й укладання на піддони

Роботи Epson можуть упаковувати й укладати на піддони навіть дуже крихкі елементи.

Пакування й укладання на піддони

Сучасне пакування вимагає високого рівня гнучкості на лініях пакування. Основна мета полягає в тому, щоб забезпечити менший час обміну продуктів, зберігаючи при цьому високі стандарти технологічної безпеки. У роботів Epson усе під контролем. Вони можуть упаковувати й укладати на піддони навіть дуже крихкі елементи. За допомогою відстеження конвеєра робот також може захоплювати та класти компоненти на працюючі конвеєрні стрічки. Під час цього процесу об’єкти виявляються за допомогою камери або датчика.

Пр��ктичні приклади

Продукти

Сучасні автоматизовані рішення повинні відповідати декільком простим вимогам — вони мають бути якомога швидшими, меншими, недорогими. Epson може запропонувати широкий вибір промислових роботів із високою швидкістю та точністю.

Застосування

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше

Забезпечте максимально ефективну роботу своєї виробничої лінії

Роботизовані системи від Epson: точні, швидкі та надійні

Наші роботи виконують укладання на піддони, розпилювання, подрібнення, свердління, шліфування, збирання, переміщення та будівництво в комплексі. Вони працюють точно та із приголомшливою швидкістю в усіх цих і багатьох інших сферах застосувань, і часто до 24 годин на день. Наш асортимент продукції включає один із найпоширеніших модельних діапазонів SCARA у світі, 6-осьові роботи, контролери та програмне забезпечення.