Інноваційна технологія друкувальної голівки

PrecisionCore – це революційний крок у технологіях друку. Цей чип для друку з щільним заповненням сторінок, розроблений для забезпечення вищої швидкості друку й безпрецедентної якості зображення, генерує до 40 мільйонів високоточних точок на секунду. Водночас чорнило наноситься з дивовижною точністю практично без спотворень і недоліків.

Зміна парадигми друку

Технологія PrecisionCore забезпечує неймовірну здатність до масштабування, а також неперевершену якість зображення, швидкість і точність. Це фундаментальна зміна в нашому підході до друку.

Чип для друку MicroTFP

Основа технології PrecisionCore – чип для друку PrecisionCore MicroTFP. Це модульний чип для друку, який може використовуватися в різних конфігураціях друкувальної голівки.

Неперевершені швидкість і вихідна якість друку

В основі чипа для друку MicroTFP PrecisionCore лежить технологія TFP (Thin Film Piezo – тонкоплівковий п’єзоелемент), яку компанія Epson використовує в комерційних великоформатних принтерах. Цей чип гарантує значне покращення базових характеристик порівняно зі звичайними п’єзодрукувальними голівками. Сюди входять висока швидкість і точніше нанесення точок. Тонкоплівкові п’єзоприводи, які працюють як насоси для подачі крапель чорнила, мають товщину лише 1 мікрон і можуть точно контролювати форму й об’єм краплі зі швидкістю до 50 000 разів на секунду на сопло. Крім того, завдяки збільшенню довжини пластини сопла й, отже, довжини лінії сопла з 1 до 1,33 дюйма, друкувальні голівки PrecisionCore здатні забезпечити професійну якість друку на неймовірно високій швидкості з неперевершеною якістю зображення.

Розширення потенціалу

Модульні чипи PrecisionCore можна по-різному комбінувати для створення різноманітних друкувальних голівок: від голівок ліній промислового преса до настільних серійних друкувальних голівок. Завдяки постійному розвитку PrecisionCore обіцяє стати довговічною платформою для струменевих технологій, та її потенціал ще не розкрито повністю.

Формування майбутнього друку за допомогою технології без нагрівання

Перехід від лазерних принтерів до принтерів без нагрівання допомагає зменшити використання енергії та вплив друку на навколишнє середовище.