Артикул: R11N03Z002

Висока продуктивність за оптимальну ціну

  • Доступний робот SCARA Оптимальна ціна без шкоди для продуктивності
  • Компактність і універсальність Цей робот призначено для виконання завдань в обмеженому робочому просторі
  • Корисне навантаження й виліт плеча маніпулятора Максимальне корисне навантаження: 20 кг. Корисний виліт плеча маніпулятора: 1000 мм
  • Простота використання Просте встановлення, використання й обслуговування робота
  • Універсальність і гнучкість Підйом і переміщення, складання, укладання на піддони, огляд і полірування

Buy on Robot Store
Огляд

Огляд

Висока продуктивність

Робот SCARA LS20-BA04S розроблений з ідеальним співвідношенням ціни й продуктивності та має ряд переваг: швидші цикли, нижчий профіль кабельного каналу, роз’єм у вбудованій камері для зручного налаштування відеосистеми, нова конструкція верхньої частини плеча маніпулятора для зручнішого використання, а також безакумуляторний мотор для мінімізації часу простою та скорочення експлуатаційних витрат. Максимальне корисне навантаження робота SCARA LS-B складає 20 кг, а корисний виліт плеча маніпулятора сягає 1000 мм.

Доступна ціна

Цей робот Epson SCARA розроблено для виконання завдань, які вимагають високошвидкісних характеристик, але без значних затрат. Мотор без акумулятора мінімізує час простою та знижує експлуатаційні витрати. Ще однієї перевагою для бізнесу є низьке енергоспоживання робота, досягнуте завдяки філософії уникання надмірності технологій, яку сповідує компанія Epson.

Універсальність

Роботи SCARA серії LS-B можна використовувати в різних галузях, від збирання автомобільних компонентів, мобільних телефонів і комп’ютерних деталей, до створення медичного обладнання та пакування ліків, не кажучи вже про автоматизацію лабораторій і науковий аналіз.

Простота використання

Робот Epson SCARA LS20-BA04S легко встановлювати, використовувати та обслуговувати. Керування багатофункціонального робота інтуїтивно зрозуміле, а завдяки програмному забезпеченню для розробки Epson RC+ можна легко створювати високоефективні рішення.

Аксесуари

Програмне забезпечення й програми