Артикул: C13S041624
Огляд

Огляд

{bДоповніть зображення

Не дозволяйте менш якісному фотопаперу стримувати ваш потенціал — цей глянцевий фотопапір Premium допоможе вам розкрити справжню красу ваших фотознімків. Від величних пейзажів до важливих моментів сімейного життя — цей першокласний високоякісний фотопапір стане справжнім заключним штрихом. Він має не тільки особливий вигляд: цей папір з полімерним покриттям забезпечує чудові тактильні відчуття завдяки щільності у 255 г/м².

Найкраще партнерство

Отримуйте стійкі до відбитків та впливу води фотознімки з яскравими кольорами, красивими відтінками та неймовірними деталями, поєднуючи папір та чорнила Epson. Цей папір був спеціально розроблений для роботи з чорнилами і принтерами Epson, щоб забезпечити найкращу якість. Тобто папір збереже все так, як це є у вашій пам'яті: натуральні кольори, плавні градації, реалістичні відтінки шкіри тощо.

Захистіть ваші фото від плину часу

На фото може бути зафіксована окрема мить, але ви можете бути певні — ці марки паперу пройшли процес розробки та випробувань і є довговічним рішенням за умови використання у поєднанні з нашими принтерами і чорнилами.

Чудовий вибір для будь-якого принтера

Наші марки паперу забезпечують пречудові результати друку при використанні принтерів та чорнил інших марок, тож будь-хто може скористатися перевагами досвіду Epson.}

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.