112 EcoTank Pigment Yellow ink bottle

Чорнила серії 112
Пігментні чорнила серії EcoTank 112 швидко висихають і відзначаються стійкістю до змазування та виділення маркерами. Завдяки цим надійним і високоякісним чорнилам ваші друковані матеріали матимуть чіткий текст і насичені кольори. Одного комплекту чорнил вистачить для друку тисяч сторінок – без жодних замін картриджа.
Артикул: C13T06C44A
112 EcoTank Pigment Yellow ink bottle
Огляд

Огляд

Відбитки професійної якості

Отримайте чудові відбитки з чітким текстом і насиченими кольорами завдяки цим надійним і високоякісним чорнилам. Пігментні чорнила серії 112 забезпечують чіткість друку та відзначаються стійкістю до змазування й виділення маркерами. Завдяки пігменту зі швидким висиханням ці чорнила прекрасно підходять для двостороннього друку.

Друк тисяч сторінок

Це неймовірно! Лише з одним змінним комплектом чорнил можна роздрукувати 7500 чорно-білих або 6000 кольорових сторінок1.

Простота використання

Резервуар EcoTank можна легко та без зайвого бруду заправляти завдяки інтуїтивно зрозумілим контейнерам для чорнил зі змінним ущільнювачем і захистом від протікань. Спеціальний механізм дає змогу доливати в ці контейнери чорнила лише потрібних кольорів.

Якість, якій можна довіряти

Щоб забезпечувати незмінно високі результати друку, оригінальні чорнила та папір Epson розроблено для повної сумісності з принтерами Epson. Компанія Epson постійно проводить ретельні дослідження та здійснює новітні розробки, щоб створювати найрізноманітнішу високоякісну продукцію, використовуючи високотехнологічні виробничі потужності.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Ресурс
Ресурс:
127 мл
Ресурс:
70 мл
Ресурс:
70 мл
Ресурс:
70 мл
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.

Примітки: