Артикул: C13T02Q200

Економічний друк

  • Довговічність Тривалий термін зберігання роздрукованих документів
  • Стабільна якість друку Пігменти на водній основі не викликають скручування паперу при зберіганні у прозорих файлах
  • Пігментні чорнила на водній основі Надзвичайно чіткий кольоровий друк
  • Стійкість до подряпин Чорнила проникають у волокна паперу, що запобігає підробці документів
Огляд

Огляд

Довговічність

Документи, надруковані чорнилами DURABrite Pro, можна зберігати в офісних умовах без погіршення якості друку. Згідно з результатами випробувань, проведених сторонньою організацією, у темному приміщенні чорнила можуть зберігати свої властивості протягом більше ніж 400 років.

Стабільна якість друку

На відміну від пігментних чорнил на олійній основі, пігментні чорнила на водній основі DURABrite Pro не викликають скручування паперу при зберіганні документів у прозорих поліпропіленових файлах. Це спрощує зберігання та зберігає якість роздрукованих документів.

Пігментні чорнила на водній основі

У струменевих принтерах Epson бізнес-класу використовуються пігментні чорнила, які забезпечують високу якість друку та простоту зберігання, на відміну від чорнил на основі барвника, що використовуються у звичайних побутових струменевих принтерах. Пігменти на водній основі забезпечують високу якість кольорового друку. Завдяки високій водостійкості та стійкості до вицвітання ці чорнила ідеально підходять для широкого спектру потреб кольорового друку, наприклад, друку ділових документів, рекламних матеріалів та простих листівок.

Стійкість до подряпин

Пігментні чорнила Epson глибоко проникають у волокна паперу, запобігаючи підробці важливих документів.

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.

Примітки: