Артикул: C13S042547
Огляд

Огляд

{bФантастичні фотографії за помірну ціну

А якби існував фотопапір, на якість якого ви могли би повністю покластися і при цьому не турбуватися про вартість? Отримайте і те, й інше завдяки цьому паперу щільністю 200 г/м2 зі смоляним покриттям, який дає чудові результати, але є напрочуд доступним за ціною. Ви можете з легкістю друкувати фотографії на ньому тоді, коли вам це буде необхідно. Дайте життя фотографіям та обмінюйтеся ними з близькими людьми завдяки цьому недорогому глянсовому фотопаперу.

Друк — це партнерство

Насолоджуйтесь яскравими кольорами, красивими відтінками та неймовірними деталями, поєднуючи папір та чорнила Epson. Цей папір був спеціально розроблений для роботи з чорнилами і принтерами Epson, щоб забезпечити найкращу якість. Отже, папір збереже всі деталі так, як вони залишилися у вашій пам'яті: натуральні кольори, плавні переходи тонів, реалістичні відтінки обличчя тощо.

Чудовий вибір для будь-якого принтера

Наші марки паперу забезпечують пречудові результати друку при використанні принтерів та чорнил інших марок, тож будь-хто може скористатися перевагами досвіду Epson.}

Інші продукти з цієї серії

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.