Артикул: C13S041943
Огляд

Огляд

{bПідніміть ваші фото на новий рівень

Насолоджуйтесь відчуттями завдяки нашому глянцевому фотопаперу Ultra. Цей досконалий папір був створений, щоб надати вашим фото професійного вигляду завдяки вражаючій щільності у 300 г/м². За допомогою однієї простої інвестиції ви зможете підняти якість ваших фотознімків до професійного рівня.

Найкраще партнерство

Отримуйте стійкі до відбитків та впливу води фотознімки, що швидко висихають, а також яскраві кольори, красиві відтінки та неймовірні деталі, поєднуючи папір та чорнила Epson. Цей папір був спеціально розроблений для роботи з чорнилами і принтерами Epson, щоб забезпечити найкращу якість. Тобто папір збереже все так, як це є у вашій пам'яті — натуральні кольори, плавні переходи тонів, реалістичні відтінки шкіри тощо.

Захистіть ваші фото від плину часу

На фото може бути зафіксована окрема мить, але ви можете бути певні — ці марки паперу пройшли процес розробки та випробувань і є довговічним рішенням за умови використання у поєднанні з нашими принтерами і чорнилами.

Чудовий вибір для будь-якого принтера

Наші марки паперу забезпечують пречудові результати друку при використанні принтерів та чорнил інших марок, тож будь-хто може скористатися перевагами досвіду Epson.}

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.