Плівка Crystal Clear для Epson, 17" x 30,5 м (для SP WT7900)

Плівка CrystalClear™ для Epson — оптично прозора плівка, спеціально розроблена для використання з Epson Stylus Pro WT7900. Завдяки ідеальному поєднанню з білим чорнилом Epson плівка CrystalClear™ є ідеальним продуктом для виготовлення кольоропроб. Разом з плівкою Epson’s ClearProof® більш економічна плівка CrystalClear доповнює портфоліо основ для кольоропроб, призначених для використання у таких сферах, як друк пробних макетів та чернеток.
Артикул: C13S045151
Плівка Crystal Clear для Epson, 17" x 30,5 м (для SP WT7900)
Огляд

Огляд

Покриття плівки CrystalClear™ забезпечує чудові результати друку з використанням білих чорнил на SP WT7900 у поєднанні з чорнилами Ultrachrome HDR з C, LC, M, LM, Y, Or, Gr, K.<br /><br />У таких сферах, як друк пробних версій макетів упаковки, ця технологія дозволяє виготовляти на порядок дешевші пробні варіанти для компаній, що займаються виготовленням упаковки.<br /><br />І під час друку на поверхні, коли спершу наноситься білий, а тоді решта кольорів, і під час виворотного друку, коли білий наноситься в останню чергу для перегляду зі зворотного боку (протилежного від надрукованого зображення), ця полімерна плівка товщиною 114 µ забезпечує найвищу точність.<br /><br />Продукт постачається у рулонах шириною 17'' (432 мм) та 24'' (610 мм), довжина плівки в рулоні становить 100' (30,5 м).<br /><br />Плівка вкрита захисним покриттям товщиною 30 µ, яке полегшує належне проходження крізь принтер.<br /><br />Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Ця основа користується підтримкою відомих розробників програмного забезпечення для кольоропроб. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Моделі серії

Інші продукти з цієї серії

Продукт
Сумісність

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.