Артикул: C13S015086BA
Огляд

Огляд

{bКасета з фарбувальною стрічкою, яка точно пасує за розмірами, забезпечує можливість швидкої і простої заміни і не зміщується під час друку. Ідеальна гармонія між механізмом принтера і системою подачі стрічки забезпечує рівномірний розподіл кольору, що, своєю чергою, сприяє чистому і приємному вигляду та дозволяє забути про підтягування стрічки.

Звісно, обираючи тканину і товщину сітки для фарбувальної стрічки, Epson приділяє особливу увагу конкретним параметрам друкувальної голівки, щоб запобігти розтріпуванню стрічки та виключити можливість її застрягання. Крім того, це дозволяє уникати дорогого ремонту, пов’язаного з поломками друкувальних голівок та касових апаратів.

Аналогічно до цього компанія Epson приділяє величезну увагу вибору чорнила, яким просочується стрічка: якість друку, рівномірний розподіл барвника по всій довжині стрічки та захист голок друкувальної голівки від механічного навантаження і хімічного забруднення належать до важливих критеріїв, від яких залежить якість і бездоганний дизайн.

Компанія Epson приділяє багато уваги забезпеченню якості при виробництві, що означає значно більше, ніж номінальні технічні вимоги. Завдяки цьому компанія Epson завжди гарантує вискоку якість продукції та оптимальну гармонізацію зі своїм основним продуктом — принтером.}

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.