Singlepack Cyan 79XL DURABrite Ultra Ink (блакитний)

Чорнило DURABrite Ultra від Epson — для виготовлення ділових документів з якістю лазерного друку.
Чорнило DURABrite Ultra від Epson ідеально підходить для виготовлення ділових документів з якістю лазерного друку. Завдяки системі чорнил з усіма пігментами документи виходять стійкими до води, розмазування і текстових маркерів, а їх швидке висихання ідеально сприяє двосторонньому друку.
Артикул: C13T79024010
Singlepack Cyan 79XL DURABrite Ultra Ink (блакитний)
Огляд

Огляд

{bЗниження витрат на друк з чорнилами XL

Чорнило DURABrite Ultra є доступним у стандартних і XL упаковках, на яких точно позначено, на скільки сторінок їх вистачить.

Компанія Epson пропонує широкий вибір стандартних або надвеликих (XL) картриджів з чорнилом у своїх нових лінійках чорнила. У той час як картриджі стандартного розміру допомагають зменшити витрати на заміну, якщо ви друкуєте нечасто, вибір картриджів XL є ідеальним для друку великих обсягів.

Чорнила Epson оптимізовані для принтерів Epson

Чорнила Epson були розроблені для використання в принтерах Epson для забезпечення чіткого, стійкого до розмазування тексту і яскравих фотографічних зображень, які зберігатимуться поколіннями. Оригінальні чорнила Epson виготовляються згідно з високими стандартами якості, які дозволяють Epson гарантувати оптимальну роботу принтера, чорнила та носіїв.}