РЕВОЛЮЦІЙНИЙ НАДЗВИЧАЙНО ШВИДКИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПРИСТРІЙ ДЛЯ БІЗНЕСУ

WorkForce Enterprise

ЗАКРИТИ

 

WorkForce Enterprise WF-C20590

Друкуйте документи високої якості на надзвичайній швидкості 100 ipm з надійним галузевим кольоровим багатофункціональним пристроєм для А3 для бізнесу. Пристрій не шкодить навколишньому середовищу.

Дізнатися більше
Рекомендовано BLI Надійність BLI

WorkForce Enterprise WF-C17590

Галузевий кольоровий багатофункціональний пристрій для А3 для бізнесу надійно друкує документи високої якості на дуже високій швидкості 75 ipm. Крім того, пристрій не шкодить навколишньому середовищу.

Дізнатися більше

WorkForce Enterprise WF-M20590D4TW

Ідеально підходить для середовищ, у яких потрібно друкувати багато документів, як-от логістики. Цей галузевий пристрій для А3 із щільністю друку 100 ppm. Забезпечує надійні результати для постійного друку.

Дізнатися більше

Ключові характеристики

Там, де потужність зустрічається з ефективністю

Продуктивність
на високій швидкості

Без шкоди
якості друку

Створений для
бізнесу


Сталий розвиток

 • Linehead для 100 ipm

  Незважаючи на енергоефективність продуктивність не знижується. Нерухома друкуюча головка для струменевого друку Linehead працює на високій швидкості та забезпечує хорошу якість зображення. Її розроблено на основі масштабної технології, яку Epson вперше використала в індустріальних системах, як-от універсальні машини для друку етикеток. Визначний новий дизайн друкуючої головки Linehead 43 мм у довжину та з приблизно 33 500 форсунками оснащено унікальною технологію виявлення промахів, щоб зменшити утворення смужкуватої структури.

 • Автоматичне виявлення промахів форсунки

  33 500 форсунок забезпечують постійну якість зображення, що є досить непростою задачею. Технологія Nozzle Verification від Epson використовує п’єзокристалічні елементи і допомагає автоматично визначати помилки та виправляти їх без людського втручання.

 • Потужність струменевого друку

  На відміну від систем, які працюють на основі тепла і обмежуються певними матеріалами, технологія PrecisionCore від Epson забезпечує більш кольорові та триваліші рецептури на великій кількості підкладок.

 • Революційний надзвичайно швидкий багатофункціональний пристрій для бізнесу

  Варіанти

  Із максимальним входом 5350 аркушів паперу і опціональним лотком для паперу на 3000 аркушів та можливістю обробки до 4000 аркушів із функцією степлера і відсутністю необхідного на розігрів часу ви можете працювати, не перериваючись. Роздруківки будуть готові тоді, коли ви підійдете до принтера. Таким чином, ви зможете підтримувати продуктивність на оптимальному рівні, коли вам це необхідно.

  • Обробка 4000 аркушів з укладанням, перерозподілом і функцією степлера

  • Максимальний вихід паперу 5350 аркушів з опціональною подачею паперу

  • До 100 ipm

  Комплектуючі та технологія чорнила

  Немає жодних компромісів Завдяки струменевій технології з друкуючою головкою Linehead, рідкому чорнилу і ефективному механізму подачі паперу в PrecisionCore від Epson ви отримуєте надійний та швидкий мультифункціональний принтер, який підвищує продуктивність без шкоди якості.

  • Чорнильні картриджі великої ємності: Ч/б = 2 x 50 тисяч, колір = 50 тисяч

  • Пігментне чорнило DURABrite Pro пропонує зручність і гнучкість точного якісного друку на численних типах матеріалів та глянцевих поверхнях

  • Чітка та постійна якість друку

  Завантажити інформаційний бюлетень про комплектуючі
  Революційний надзвичайно швидкий багатофункціональний пристрій для бізнесу

  Рішення та інтеграція

  Лазерний принтер проти струменевого принтера

  Проста безконтактна технологія з охолодженням. Процедура друку передбачає лише один простий процес, а потім безпосередньо друк:

  • — Виймання
  • — Друк

  Складна технологія, яка використовує тепло та тиск. Процедура друку передбачає численні процеси:

  • — Заряджання
  • — Витримка
  • — Розробка
  • — Перша передача
  • — Друга передача
  • — Налаштування
  • — Друк
  Революційний надзвичайно швидкий багатофункціональний пристрій для бізнесу Революційний надзвичайно швидкий багатофункціональний пристрій для бізнесу

  Формування майбутнього з технологією, яка не використовує тепло

  Підвищуйте продуктивність і зменшуйте вплив на навколишнє середовище, не йдучи на компроміси.

  Дізнатися більше

  Скористайтеся перевагами струменевого друку

  Отримайте конкурентну перевагу

  Дізнатися більше
  1. За результатами тестувань BLI, які тривали більше двох місяців до лютого 2017 року. Вибір конкуруючих апаратів здійснювали в Epson. Щоб отримати детальнішу інформацію, відвідайте www.epson.eu/inkjetsaving
  2. Щоб зрозуміти розрахунки та оцінити, які переваги ці заощадження несуть для вашого бізнесу, відвідайте: www.epson.co.uk/maketheswitch