Артикул: C13T00R340

Серія чорнил 106 від Epson

Огляд

Огляд

{bВисокоякісний друк фотографій

Друкуйте високоякісні фотографії, які можуть зберігатися у фотоальбомі до 300 років1 за допомогою цієї серії з п'яти кольорів з фотографічним чорним. Чи то ви друкуєте чудові глянцеві фотографій, чи то повсякденні документи, ця серія чорнил надасть вам якісні результати з відповідними принтерами з EcoTank.

Дайте свободу творчості

З цією серією чорнил ви можете друкувати фотографії, не турбуючись про витрати. Першого набору чорнил, що йде разом з принтером з EcoTank, вистачить для друку до 3400 (10 x 15 см) фотографій2.

Спеціально створені для прости використання

Пляшки від Epson нового покоління легше використовувати ніж будь-коли раніше. Модернізовані пляшки забезпечують безпроблемну заправку ємності і дозволяють встановлення лише правильного кольору у відповідний бак.

Аутентична продукція

Аутентичні чорнила від Epson забезпечують надійний друк без ускладнень. Ми інвестуємо в екстенсивні дослідження і високотехнологічні виробничі об’єкти та проводимо строге тестування нашої продукції, щоб забезпечити максимальну якість.

}

Інші продукти з цієї серії

Сумісні основні продукти

Наведені нижче моделі сумісні принаймні з одним продуктом у цій лінійці. Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче посиланнями або в посібнику з експлуатації вашого продукту.