6-колірна серія T

SureColor SC-T7700D — це 44-дюймове повністю інтегроване рішення для друку, яке пропонує високонадійний, продуктивний друк, інтелектуальні функції та легке керування.

Універсальний дизайн і компактний розмір дозволяють установлювати SC-T7700D у більшості робочих середовищ. Конфіденційні документи обробляються в безпечний спосіб із використанням розширених функцій ІТ та безпеки. Висока швидкість друку та підтримка подвійного рулону підвищують продуктивність.

SureColor SC-T7700D

44-дюйми

SureColor SC-T7700D — це 44-дюймове повністю інтегроване рішення для друку, яке пропонує продуктивний друк, інтелектуальні функції та легке керування.

Головні особливості

Покращена якість зображення та друку поміток спеціальним червоним чорнилом

Принтер SC-T7700D з підтримкою Adobe Postscript 3 у стандартній комплектації забезпечує високоякісний і детальний друк за допомогою 2,64-дюймової друкуючої голівки PrecisionCore MicroTFP, технології друку краплями змінного розміру та технології перевірки сопел. 6-колірні пігментні чорнила UltraChrome XD3 містять нове червоне чорнило, яке зручно використовувати для створення поміток у кресленнях CAD, реалістичної реплікації червоних відтінків і відтворення точного відтінку червоного в корпоративних логотипах.

Дистанційний моніторинг стану друку в режимі реального часу

Завдяки платформі Epson Cloud Solution PORT ви можете в будь-який час і будь-де дистанційно контролювати обладнання на різних об’єктах або декілька принтерів на одному об’єкті. Production Monitor — це одна з програм на платформі Epson Cloud Support PORT, яка забезпечує чітку, просту в розумінні графіку, щоб швидко побачити, як працює кожен принтер у вашій групі принтерів. Детальні дані можна використовувати, щоб легко аналізувати продуктивність та отримувати щоденні операційні звіти з будь-якого місця. Відстеження технічного обслуговування та дистанційні послуги з усунення несправностей підвищують продуктивність і ефективність.

Готові дізнатися більше?

Зверніться до однієї з наших команд, щоби дізнатися, як можна скоротити витрати та працювати ефективніше