НАДРУКОВАНЕ ЗОБРАЖЕННЯ ЯК ВІДОБРАЖЕННЯ РЕАЛЬНОСТІ

Фотопринтери Epson SureColor SC-P700 і SC-P900 тішать око, як і надруковані за їхньою допомогою зображення. Ці професійні принтери формату А3+ і А2+ дозволяють відобразити найдрібніші деталі та насичені градації кольору, використовуючи насичений чорний і чудові блакитні відтінки.

Завантажити брошуру

ДЛЯ ПЕРФЕКЦІОНІСТА

Ідеальні моменти трапляються не часто. Як ідеальні знімки. Я їздив, гуляв, йшов пішки, лазив і піднімався вгору, шукаючи їх. Я жертвував сном, сніданками та днями народженнями заради них. Отож, коли світло пробивається крізь щілину, я маю швидко реагувати. А потім вчинити по справедливості до зображення — роздрукувати його на Epson.

Завантажити брошуру

Рішення для професійної фотографії та образотворчого мистецтва

Друкуйте будь-які мало- і широкоформатні фотографії найвищої якості на багатьох полотнах, матеріалах для фото та образотворчого мистецтва.

Що нового?

 
 

SureColor SC-P700

SC-P700 — високоякісний професійний фотопринтер (до A3+), який створювався для фотографів і художників, які зважають на дизайн.

Дізнатися більше

SureColor SC-P900

Фотопринтер SC-P900 (до A2+) створювався для професіоналів, які цінують точність і глибину зображення, а також простоту дизайну.

Дізнатися більше

Ключові характеристики

Найширша гама кольорів

Розширений набір чорнила друкує в широкій насиченій кольоровій гамі для створення зображень, від яких перехоплює дух.

Точні деталі

Друкуючі головки, створені з неабиякою точністю, забезпечують чіткість, витончені тони та текстури.

Витончені тони шкіри

Насичені не зернисті суцільні тони дарують природну градацію кольору для ідеальних портретів.

Довготривалі відбитки

Наші спеціально розроблені пігментні чорнила дарують зображення, які залишаються яскравими протягом багатьох років.

Висока продуктивність

Просте використання, автоматична робота та мінімальне обслуговування забезпечують максимальну ефективність.

Можливість друку на різних матеріалах

Створюйте різноманітні ефекти на широкому переліку паперу для фотографій і образотворчого мистецтва, плівці, полотні та дошках.

Рішення програмного забезпечення

EPSON PRINT LAYOUT

Друкуйте фантастичні фотографії легко та швидко

Програмне забезпечення Epson Print Layout допоможе на 100 % використати можливості професійних фотопринтерів Epson з чорнилом UltraChrome. Користувачі можуть отримати переваги від покращеного функціоналу програмного забезпечення і гнучкості, щоб пришвидшити та спростити кольоровий друк.

КАЛЬКУЛЯТОР ВИТРАТ ЧОРНИЛА EPSON LFP

Зменште витрати на чорнило

Зрештою ваш принтер LFP не має вам обходитися занадто дорого. Скористайтеся нашим калькулятором витрат на чорнило, щоб проаналізувати витрати на широкоформатний принтер Epson. Потім ви можете порівняти результат з іншими продуктами, щоб дізнатися, наскільки наші розумні ефективні функції можуть зекономити ваші гроші, коли ви купуєте чорнило. Зверніть увагу, що всі ціни вказані без ПДВ.

Дізнатися більше

Практичні приклади

ПАПІР ДЛЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Оберіть папір для друку фотографій або образотворчого мистецтва. Папір створювався для того, щоб запропонувати оптимальні результаті під час використання принтерів і чорнила Epson.

Познайомтеся з модельним рядом